Rowery elektryczne Overfly - Sklep rowerowy - serwis rowerowy - VeloLublin
511 604 504
Kontakt

Rowery elektryczne Marki Overfly

Overfly Rowery Elektryczne to jedna z najszybciej rozwijających się marek rowerów ze wspomaganiem elektrycznym w Polsce. Idea utworzenia polskiej alternatywy dla zagranicznych marek pojawiła się 2017 roku, jednak firma posiada ponad 25 letnie doświadczenie na rynku serwisu elektronarzędzi. Największym atutem rowerów Overfly są ich doskonałe baterie, produkowane w Polsce na automatycznej linii produkcyjnej. Producent dodatkowo gwarantuje 3 letni okres gwarancji na wszystkie baterie. 

Wizją marki Overfly jest spopularyzowanie rowerów elektrycznych jako środka komunikacji nie tylko w wielkich miastach, ale także w wioskach i miasteczkach. Bogata oferta modeli pozwoli zaspokoić potrzeby zarówno do podróży miejskich, MTB czy gravelowych.

Posiadamy szeroką gamę różnych rowerów w sklepie stacjonarnym, istnieje również możliwość dobrania oraz zamówienia roweru na życzenie klienta.
Wymienione powyżej rowery są dostępne w sklepie stacjonarnym, gotowe do jazdy.

Lokalizator eBike notiOne

Zainstalowanie trackera GPS antykradzieżowego w rowerze elektrycznym to kluczowa decyzja, która przynosi wiele korzyści. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możesz mieć spokój, wiedząc, że Twój pojazd jest bezpieczny. Gdyby doszło do kradzieży, natychmiast otrzymasz powiadomienie, co pozwoli szybko zareagować i odzyskać swój rower. Dodatkowo, możliwość definiowania stref bezpieczeństwa daje kontrolę nad obszarami, w których porusza się Twój pojazd, zwiększając szanse na szybkie odnalezienie w przypadku zaginięcia. To nie tylko ochrona Twojej inwestycji, ale także gwarancja spokoju i bezpieczeństwa podczas korzystania z roweru elektrycznego. Dzięki oferowanemu przez nas trackerowi notiOne GPS Connect, możesz cieszyć się swoimi przejażdżkami, mając pewność, że Twój rower jest chroniony.

Lokalizator notiOne GPS Connect to świetna inwestycja  – wszystko bez konieczności zawierania umów czy płacenia abonamentu!