sklep rowerowy - Sklep rowerowy - serwis rowerowy - VeloLublin
511 604 504
Kontakt

Sklep rowerowy Velo Lublin

Vélo’ tłumacząc z języka francuskiego oznacza rower i to on jest sercem naszego sklepu. Jest też naszą pasją i pracą. Naszym marzeniem jest przedstawić  rower, jako atrakcyjną formę spędzania wolnego czasu.

Rozumiemy iż kluczową rolę w tym procesie pełni właściwy jego dobór. Znamy potrzeby klienta i najczęstsze problemy z jakimi borykają się właściciele jednośladów. W oparciu o tę wiedzę przygotowaliśmy ofertę nowych rowerów od polskich producentów, które są wykonane z troską i nie na masową skalę. Przekonaliśmy się, że nasi dostawcy skupiają się na produkcji wysokiej jakości rowerów, nie zaś na ich marketingu. Z tego powodu część nazw marek może być, dla niewtajemniczonych w meandry branży rowerowej zupełnie nieznana, co staramy się zmienić.

nasze marki:

Jeśli szukasz indywidualnego podejścia, starannie dobranych produktów i profesjonalnego doradztwa, VeloLublin jest idealnym wyborem. Pomożemy, doradzimy (albo odradzimy) ponieważ znamy potrzeby, jakie mają rowerzyści, gdyż sami nimi jesteśmy. Niezależnie czy szukasz rowery do jazdy do pracy, po lesie, dla dziecka na prezent czy zwyczajnie znudził Ci się stary rower, zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby wizyta u nas była pomocna.

Zakup nowego roweru to nierzadko spory wydatek. Ceny rowerów  na przestrzeni ostatnich lat dynamicznie wzrosły, podobnie jak części zamiennych, w znamienitej większości importowanych z Azji. Dlatego dla wszystkich, którzy wstrzymują się z zakupem nowego roweru, w obawie o zbyt duże nadszarpnięcie budżetu, przygotowaliśmy alternatywę- zakupy na raty.

Wysokość oraz liczbę rat można indywidualnie dostosować w taki sposób, aby nie obciążyć swoich wydatków, a cieszyć się z jazdy nowym jednośladem.