rower elektryczny MTB- Bolt - Sklep rowerowy - serwis rowerowy - VeloLublin
511 604 504
Kontakt

rower elektryczny Overfly MTB- Bolt

Rower elektryczny MTB- Bolt polskiej marki Overfly. 29 calowe koła, rama 18,5". 3 letnia gwarancja na baterię. 5 stopni wspomagania. 130Nm

Bolt MTB to odpowiedź na potrzeby rowerzystów oczekujących więcej. Bateria podstawowa, zgodnie z najnowszymi trendami, jest wbudowana w ramę, a jednocześnie zapewnia bardzo łatwy dostęp. Baterię dodatkowo można zamontować na ramie, w specjalnie przystosowanych do tego otworach montażowych. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie dwukrotnie większego zasięgu. Bolt to idealny towarzysz rowerowej przygody, bez trudu pokona wzniesienia i nie straszne będą mu leśne ścieżki.

Specyfikacja

SILNIK: 48 V / 250 W / 900 W / 130 Nm / centralny / Ananda M100

BATERIA: max 14 Ah / 672 Wh / 48 V / Li-ion / Panasonic

PRZERZUTKI: 10 biegów

CZAS ŁADOWANIA: do 9 h

ZASIĘG: do 250 km

3 lata gwarancji na baterię w każdym rowerze Overfly.

Bolt MTB

Wyposażony jest w 5 poziomów wspomagania, z maksymalną prędkością wspomaganą wynoszącą 40 km/h. Zgodnie z przepisami UE EN 15194, prędkość ta jest ograniczona do 25 km/h. Istnieje także tryb „walk” umożliwiający poruszanie się z prędkością do 6 km/h. Kolorowy wyświetlacz LCD wyświetla takie parametry jak aktualna prędkość, poziom naładowania baterii, przejechaną odległość oraz całkowity dystans przebyty. Rower posiada również złącze USB, które można wykorzystać do ładowania urządzeń takich jak telefon czy nawigację. Bateria jest umieszczona w ramie roweru, poprawiając jego równowagę. Opony o szerokości 2,25 cala z agresywnym bieżnikiem, w połączeniu z amortyzatorem o skoku 100 mm, zapewniają doskonałą przyczepność w terenie. Centralny silnik Ananda o napięciu 48 V charakteryzuje się wysokim momentem obrotowym wynoszącym aż 130 Nm! 

Wyposażenie

System elektryczny

Osiągi