rower elektryczny miejski- Mage Plus - Sklep rowerowy - serwis rowerowy - VeloLublin
511 604 504
Kontakt

rower elektryczny Overfly miejski- Mage Plus

Elektryczny rower miejski polskiej marki Overfly. 28 calowe koła, rama 19". 3 letnia gwarancja na baterię. 5 stopni wspomagania. 70Nm

Mage Plus to nietuzinkowy elektryczny rower miejski przeznaczony dla każdego użytkownika, który ceni sobie komfort i niebanalny styl. Nowoczesny design ramy i wyjątkowy błękitny kolor daje efekt subtelnej elegancji. Smukły widelec z kutego aluminium dodaje lekkości całej konstrukcji. Bateria roweru ciekawie zintegrowana z ramą w spisuje się w aktualne trendy na rynku.

Specyfikacja

SILNIK 250 W / 750 W / 70 Nm / centralny / Bewo

BATERIA 10.5 Ah / 378 Wh / 36 V / Li-ion / Samsung

PRZERZUTKI 8 biegów

CZAS ŁADOWANIA do 9 h

ZASIĘG do 120 km ze wspomaganiem

3 lata gwarancji na baterię w każdym rowerze Overfly. 

Mage Plus

Posiada 5 stopni wspomagania. Maksymalna prędkość wspomagania to 35 km/h. Ograniczona zgodnie z normą UE EN 15194 do 25 km/h. Posiada tryb prowadzenia „walk” do 6 km/h. Wyświetlacz LCD wskazuje takie parametry jak aktualną prędkość, poziom naładowania baterii, przejechaną odległość, łączny przejechany dystans. Bateria roweru umieszczona na ramie. Opony o szerokości 2.0 cala sprawiają, że jazda jest komfortowa. Centralny silnik Bewo posiada wysoki moment obrotowy 70 Nm. Oświetlenie zasilane z osobnych baterii.

Wyposażenie

System elektryczny

Osiągi