Rowery elektryczne Ecobike - Sklep rowerowy - serwis rowerowy - VeloLublin
511 604 504
Kontakt

Rowery Elektryczne Marki Ecobike

Ecobike to światowa jakość w dobrej cenie.  Solidne, dobrze wyposażone i sprawdzone polskie rowery elektryczne poruszają się po drogach już od 15 lat.  Przetestowane przez tysiące klientów, zyskały sympatię miłośników kolarstwa zarówno w Polsce jak i na świecie. Bogata oferta  modeli MTB, crossowych, gravelowych, składaków czy miejskich, potwierdza rozległą znajomość najnowszych rozwiązań. Ecobike to marka nagradzana  na targach i wysoko oceniana w testach oraz recenzjach użytkowników. 

Posiadamy szeroką gamę różnych rowerów w sklepie stacjonarnym, istnieje również możliwość dobrania oraz zamówienia roweru na życzenie klienta.
Wymienione powyżej rowery są dostępne w sklepie stacjonarnym, gotowe do jazdy.

Lokalizator eBike notiOne

Zainstalowanie trackera GPS antykradzieżowego w rowerze elektrycznym to kluczowa decyzja, która przynosi wiele korzyści. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu możesz mieć spokój, wiedząc, że Twój pojazd jest bezpieczny. Gdyby doszło do kradzieży, natychmiast otrzymasz powiadomienie, co pozwoli szybko zareagować i odzyskać swój rower. Dodatkowo, możliwość definiowania stref bezpieczeństwa daje kontrolę nad obszarami, w których porusza się Twój pojazd, zwiększając szanse na szybkie odnalezienie w przypadku zaginięcia. To nie tylko ochrona Twojej inwestycji, ale także gwarancja spokoju i bezpieczeństwa podczas korzystania z roweru elektrycznego. Dzięki oferowanemu przez nas trackerowi notiOne GPS Connect, możesz cieszyć się swoimi przejażdżkami, mając pewność, że Twój rower jest chroniony.

Lokalizator notiOne GPS Connect to świetna inwestycja  – wszystko bez konieczności zawierania umów czy płacenia abonamentu!