rower elektryczny miejski- Grace 28 Plus - Sklep rowerowy - serwis rowerowy - VeloLublin
511 604 504
Kontakt

rower elektryczny Overfly miejski- Grace Plus 28

Elektryczny rower miejski polskiej marki Overfly. 28 calowe koła z 20" ramą. 5 stopni wspomagania, moment obrotowy 70Nm. 3 letnia gwarancja na baterię.

Grace jak już sama nazwa wskazuje, to piękny i niebanalny rower. Dedykowany jest osobom w każdym wieku, o różnych możliwościach fizycznych, które lubią rzeczy łączące w sobie piękno i uniwersalność. Wygodna pozycja siedzenia i niska rama, w połączeniu ze świetnym zasięgiem i krótkim czasem ładowania, sprawiają że rower staje się wymarzonym środkiem transportu w mieście. 

Specyfikacja

SILNIK 250 W / 750 W / 70 Nm / centralny / Bewo

BATERIA 10.5 Ah / 378 Wh / 36 V / Li-ion / Samsung

PRZERZUTKI 8 biegów

CZAS ŁADOWANIA do 9 h

ZASIĘG do 100 km ze wspomaganiem

3 lata gwarancji na baterię w każdym rowerze Overfly. 

Grace Plus 28

Posiada 5 stopni wspomagania. Maksymalna prędkość wspomagania to 35 km/h. Ograniczona zgodnie z normą UE EN 15194 do 25 km/h. Posiada tryb prowadzenia „walk” do 6 km/h. Wyświetlacz LCD wskazuje takie parametry jak aktualną prędkość, poziom naładowania baterii, przejechaną odległość, łączny przejechany dystans. Bateria roweru umieszczona na bagażniku. Opony o szerokości 1,9 cala sprawiają, że jazda jest komfortowa, niezależnie od nawierzchni. Centralny silnik Bewo posiada wysoki moment obrotowy 70 Nm. Oświetlenie zasilane jest z osobnych baterii.

Wyposażenie

System elektryczny

Osiągi