rower elektryczny składany- Zing - VeloLublin
511 604 504
Kontakt

rower elektryczny Zing- składany

Składany rower elektryczny polskiej marki Overfly. 20 calowe koła, rama 13,5". 3 letnia gwarancja na baterię. 5 stopni wspomagania. 45Nm

Zing jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących niewielkiego elektrycznego roweru. Prędkość i manewrowość to właśnie cechy, które najlepiej opisują ten składany rower z wsparciem elektrycznym. Jego zaletami są silnik zamontowany w tylnym kole, pojemna bateria dyskretnie umieszczona w ramie oraz cyfrowy wyświetlacz. Dodatkowo, dzięki możliwości złożenia, łatwo zmieścisz go w bagażniku swojego samochodu, co oznacza, że możesz zabrać go ze sobą w każdą podróż!

 

20″ calowe koła. Składana rama 13.5″. Ten elektryczny rower oferuje 5 stopni wspomagania, z maksymalną prędkością wspomaganą wynoszącą 30 km/h, która jest ograniczona do 25 km/h zgodnie z przepisami UE EN 15194. Rower posiada również tryb „walk” umożliwiający poruszanie się z prędkością do 6 km/h. Wyświetlacz LCD pokazuje aktualną prędkość, poziom naładowania baterii, przejechaną odległość oraz całkowity dystans przebyty rowerem. Bateria jest umieszczona w ramie, co poprawia równowagę roweru. Tylny silnik Shengyi zapewnia wysoki moment obrotowy o wartości 45 Nm. Oświetlenie zasilane jest z akumulatora i można je kontrolować z panelu sterowania. W zestawie znajduje się również ładowarka.