rower elektryczny MTB- Bolt - VeloLublin
511 604 504
Kontakt

rower elektryczny MTB- Bolt

Rower elektryczny MTB- Bolt polskiej marki Overfly. 29 calowe koła, rama 18,5". 3 letnia gwarancja na baterię. 5 stopni wspomagania. 130Nm

Seria Bolt jest stworzona dla rowerzystów, którzy oczekują czegoś więcej. W ofercie dostępne są trzy modele o dynamicznym charakterze: dwa rowery trekkingowe i jeden górski MTB. Wszystkie te modele cechuje innowacyjny system montażu baterii. Podstawowa bateria jest wbudowana w ramę, zgodnie z najnowszymi trendami, zapewniając jednocześnie łatwy dostęp. Istnieje również możliwość zamontowania dodatkowej baterii na specjalnych otworach montażowych na ramie. Dzięki temu masz dwukrotnie większy zasięg. Bolt to idealny towarzysz w rowerowych przygodach, zawsze dostarczający więcej…  zasięgu,  emocji i większych możliwości.

29 calowe koła. Rama 18,5″ Bolt wyposażony jest w 5 poziomów wspomagania, z maksymalną prędkością wspomaganą wynoszącą 40 km/h. Zgodnie z przepisami UE EN 15194, prędkość ta jest ograniczona do 25 km/h. Istnieje także tryb „walk” umożliwiający poruszanie się z prędkością do 6 km/h. Kolorowy wyświetlacz LCD wyświetla takie parametry jak aktualna prędkość, poziom naładowania baterii, przejechaną odległość oraz całkowity dystans przebyty. Rower posiada również złącze USB, które można wykorzystać do ładowania urządzeń takich jak telefon. Bateria roweru jest umieszczona w ramie, co poprawia równowagę roweru. Istnieje również możliwość zamontowania dodatkowej baterii na ramie o pojemności imponujących 17,5 Ah (840 Wh). Opony o szerokości 2,25 cala z agresywnym bieżnikiem, w połączeniu z amortyzatorem o skoku 100 mm, zapewniają doskonałą przyczepność w terenie. Centralny silnik Ananda o napięciu 48 V charakteryzuje się wysokim momentem obrotowym wynoszącym aż 130 Nm! Istnieje również wariant z większą baterią o pojemności 14,0 Ah (672 Wh). W zestawie znajduje się ładowarka.